Zafer Spor Kriket Kulübüne yurtdışından yoğun ilgi
Haber
16 Temmuz 2021 - Cuma 16:41
 
Zafer Spor Kriket Kulübüne yurtdışından yoğun ilgi
Üst üstte iki Türkiye Kriket Şampiyonu olan ve Milli Takım iskelet oyuncularını bünyesinde bulunduran Zafer Spor Kriket Kulübüne Yurt Dışından yoğun ilgi gösteriliyor.
SPOR Haberi
Zafer Spor Kriket Kulübüne yurtdışından yoğun ilgi

Temmuz Ayının Sonunda Romanya da yapılacak olan Kriket Turnuvasına katılacak Olan Zafer Spor Kriket Kulübü Ağustos ayında da Moskova ya davet edildi.Zafer Spor Kriket Kulübü Başkanı Cengiz Zafer Kriket Sporunu 10 yıldır Yaşatmaya çalışıyoruz. Belediye Başkanımız Ömer Arısoy’la çok özel bir frekans yakaladık. Kriket Sporuna Özel ilgi ve destek gösteriyor. Kendisine Şükranlarımızı sunuyoruz. Başkan Yardımcımız Osman Başkanımızı da hassasiyet ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Kulüp Başkanı Cengiz Zafer şöyle devam etti. Kriket takımımızın Namı Yurt dışına taştı. Özellikle turnuvalara benimde gelmemi istiyorlar. Fırsat yaratabilirsem yurt dışındaki organizasyonlara gideceğim. Espri olarak şunu söyleyebilirim. Avrupa Kulüplerinin Zeytinburnulu Bir Kulüp Başkanı görme zamanı geldi .Kriket Takımımızla gurur duyuyoruz. Türkiye ve Yurt Dışında Zeytinburnu Markasını Parlatmaya devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam edin. Dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zafer, Spor, Kriket, Kulübüne, yurtdışından, yoğun, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı