Memleket Partisi Trabzon yapılanmaya devam ediyor
Haber
16 Aralık 2021 - Perşembe 11:17
 
Memleket Partisi Trabzon yapılanmaya devam ediyor
19 Aralık 2021 tarihinde Sürmene ilçesinde teşkilatlanmasını tamamlayan Memleket Partisi 1. Olağan kongresini yapacak. Sürmene İlçe Başkanlığı için tek aday ise genç, dinamik, teşkilatlanmayı tamamlayan kurucu ilçe Başkanı Fatih BAYÇELEBİ..
SİYASET Haberi
Memleket Partisi Trabzon yapılanmaya devam ediyor

Kurucu ilçe Başkanı Fatih BAYÇELEBİ yaptığı açıklamada: Memleketi ayağa kaldırabilmek adına bizler de Sürmene ilçesinde elimizi taşın altına koyduk. Teşkilatlanmamızı kısa sürede başarıyla tamamladık. 19 Aralık 2021 tarihinde saat 12:00-14:00 arasında 1. Olağan kongremizi Sürmene Serender düğün salonunda gerçekleştireceğiz. Bütün halkımız davetlidir. Dedi.

 

ÜLKE OLARAK NEREYE GİDİYORUZ!!!

 

Memleket Partisi Sürmene  İlçe Başkanı Fatih BAYÇELEBİ ekonomi ve mülteciler hakkında önemli açıklamalarda bulundu. “Hem ekonomi hem ahlâki olarak nereye gidiyoruz. Ülkemizde son yıllarda TV kanallarında ahlâki değerimizi yok etmeye yönelik  programları görmezden gelmek mahafazakar bir iktidar olmasına rağmen durdurulamıyorken ülke geleceği için  haber kaynağı yapan birçok muhabir ceza evlerine konuluyor. Suriye savaşıyla başlayan plansız göç dalgası Ülkemizin ekonomisini ve düzensizlik ise ahlâki değerlerimizi yok etmekte iktidarın ümmeticilik adı altında yürümesi Cumhuriyetimizin tehlikeye girmesine yol açmaktadır. Suriye ve Afganistandan milyarlarca mülteciye kapılarımızı ve sınırlarımızı açarak neyi amaçlamaktadırlar.

 

Mültecilerin plansız şehirlere  dağılması işsizlik yolunu açmıştır. Ülkemizin iş istihdamını degerinin  altına düşürerek vatandaşımızı çıkılması zor bir ekonomiye sürüklemiştir. İktidar yanlılıları bu tehlikeyi halen görmemekte ve bu süreci kınamamakta olup ümmeticilik uğruna bu ülkeyi zora sokmaktadırlar. 9 milyon suriyeli bakıyoruz diyen bakan acaba tırın cam sileceğine senetlerini ödeyemeyip intihar eden tır şoförünün ailesinin yüzüne bakarak ne söyleyebilir. 15 Temmuz darbe girişimi gerçekleşmeden önce  demokrasi Allah’a savaş açmaktır diyen Cemaat liderinin 15 temmuzdan sonra Demokrasi Nöbeti Tutmasına ne demeliyiz. Her gün maliye bakanı değişerek milletin gözünü boyayan CB’ na ne demeliyiz insanlarin bir kısmı yoksulluk sınırı altındayken kriz yok diyen zevatlara ne demeliyiz ülke  olarak öyle bölündük  ki herkes kendine bir yol çizdi bu yol sıkıntılı partizanlık, kişiciktik, cemaatçilik bu ülkede sonu hüsran olma yolunda ilerlemekte insanlığımızı adaletsizlikten yana kullanmaya başladık bu böyle devam ederse Cumhuriyet tehlikeye girecektir.

 

Ülkemizin bir an  önce ahlâki ve insani değerlerine dönmesi şart günümüzün iktidari paranın ve gücün sarhoşluğuna düşmüş dış ve iç politikada bir cok yanlışlara imza atmıştır. Bu yanlışların bedelini aziz Türk milleti hem ahlâki ve ekonomik olarak bedel ödenmektedir. Biz Memleket Partisi olarak bu kutlu yola çıkmış bulunmaktayız. Gazi Mustafa Kemal Paşanın bu aziz hatırası olan ve Türk milletinin millet olarak dünyaya kendini tanıttığı Cumhuriyetin bekçileri olacağımıza and içeriz. Gazi Mustafa Kemal’in Gençliğe hitabesinde belirttigi üzere; Ey Türk  İstikbalinin evladı iste bu ahval ve şeriat icinde dahi vazifen Türk İstiklâlini ve Cumhuriyetini  kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Memleket, Partisi, Trabzon, yapılanmaya, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı