Aşk üçgeni! Önce karısını vurdu, sonra karısıyla sevgilisini ormana götürüp sevgilisine ateş etti
Haber
25 Mart 2022 - Cuma 11:48
 
Aşk üçgeni! Önce karısını vurdu, sonra karısıyla sevgilisini ormana götürüp sevgilisine ateş etti
İSTANBUL Gaziosmanpaşa'da aşk üçgeni ve o aşk üçgeninin mimarının kanlı oyunu polisi dehşete düşürdü. Kebapçı Ahmet D., kendisinden ayrılmak isteyen eşini ayağından vurdu. Sonra da kanlar içerisindeki kadını, sevgilisi Tülay O. ile birlikte ormana götürdü. Ormanda da sevgilisine ateş etti. Kanlı oyunu karısının ihbarı ifşa etti, şeytani plan polisi bile pes ettirdi...
GÜNCEL Haberi
Aşk üçgeni! Önce karısını vurdu, sonra karısıyla sevgilisini ormana götürüp sevgilisine ateş etti

İstanbul Gaziosmanpaşa, filmleri aratmayacak bir barışma operasyonuna sahne oldu. Bir çocuk annesi 30 yaşındaki Hülya D. üç çocuk babası Ahmet D. ile 3 yıl önce İstanbul'da nişanlandı. Önceki yıl bir kız çocukları oldu. Çift 3 ay önce evlendi. Ancak çiftin birliktelikleri, aldatma meselesiyle son buldu. Sabah'ın haberine göre Hülya D., eşinin arabasında tanımadığı bir dairenin su faturasını buldu. Faturadaki adresi takip eden Hülya D., evde karşılaştığı kadının anlattıklarıyla aldatıldığını öğrendi.

 

Aldatılmasının ardından ailesinin isteğiyle İstanbul'dan Erzurum'a taşınan 2 çocuk annesi, eski nişanlısının "son şans" isteğiyle İstanbul'a döndü, çift 3 yılın ardından dünyaevine girdi. Mutlulukları uzun sürmeyen Ahmet ve Hülya yeni bir aldatma meselesi yüzünden ayrılma noktasına geldi, Demir yüzük atıp ablasının evine yerleşti.

 

Aşk üçgeni! Önce karısını vurdu, sonra karısıyla sevgilisini ormana götürüp sevgilisine ateş etti. Sokakta ayağından vurup zorla arabaya bindirdi. Terk edilmek istemeyen koca, sokak ortasında yakaladığı eşini silahla barışmaya zorladı, kabul etmeyince ayağına ateş edip aracına bindirdi. Edinilen bilgiye göre kebapçı koca bu dakikadan sonra skandal planını devreye soktu. Kanlar içerisindeki eşiyle birlikte sevgilisini Tülay O.'yu alıp Kemerburgaz Ormanı'na giden Ahmet D., eşine olan sevgisini göstermek için Tülay O.'nun ayağına ateş etti.

 

Canını kurtarabilmek için barışma sözü veren eşini ve sevgilisini ayrı ayrı evlerine bırakıp kayıplara karışan kebapçı kocanın skandal planı ise dehşete kapılan Hülya Demir'in polise ihbar vermesiyle ortaya çıktı. Dehşeti tüm detaylarıyla dinleyen Gaziosmanpaşa Emniyeti, Tülay O.'yu gözaltına aldı. Ahmet D.'nin, karısı Hülya D. ile barışabilmek için Tülay O. İle anlaştığı; karısına Tülay O.'nun sevgilisini olmadığını göstermek için ona kurusıkı silahla ateş ettiği ortaya çıktı. Tülay O., sorgu işlemlerinin ardından serbest bırakılırken, Ahmet D.'ye yönelik yakalama çalışmalarınınsa genişletildiği öğrenildi.

 

Yaşadığı dehşeti anlatan Hülya D. "Ahmet 3 yıl boyunca benimle nikah kıymadı. Benim gibi birçok kadını da kandırıp nikah kıymadan dolandırıyormuş. Bunu öğrendiğimde nişan atıp Erzurum'a gittim. Orada barışmak için hem yalvardı hem de ölümle tehdit etti. Çocuğum için 'son kez' diyerek barıştım İstanbul'a döndük, nikah kıydık. Beni yine aldattığını öğrenince evi terk edip ablamın yanına yerleştim. Şiddet ve tehditler yüzünden defalarca şikayetçi oldum, tedbir kararları çıkarttım" dedi.

 

"Bu seferde evimizin önünde yatıp kalkmaya başladı. Cumartesi günü ben alışveriş merkezine giderken beni takip etmiş aracıyla önüme kırıp ayağıma sıktı. Beni zorla aracına bindirdi, Tülay O.'nun evine gitti onu da alıp bizi ormana götürdü. Tülay O.'yu sevmediğini göstermek için onu da vurdu.

 

"Barışmazsam beni öldüreceğini söyledi, ya benimsin ya kara toprağınsın dedi. Can korkusuyla kabul ettiğimi söyleyince bizi bıraktı. Sonra polise sığındım. Bu adamın hakketiği cezayı almasını istiyorum. Ayağımı kullanamıyorum, iki parmağımı hiç hissetmiyorum artık."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aşk, üçgeni!, Önce, karısını, vurdu,, sonra, karısıyla, sevgilisini, ormana, götürüp, sevgilisine, ateş, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı